Wydarzenia

Jak kupić bilety w dniu meczu z IFK Goeteborg?

2015-07-16 09:00:00
Już dziś Śląsk Wrocław rozegra pierwsze spotkanie II rundy eliminacji do Ligi Europy. Przeciwnikiem WKS-u będzie IFK Goeteborg, a my podpowiadamy jak kupić bilety na starcie ze Szwedami w jego dniu.

W czwartek kasy stadionu przy ul. Oporowskiej oraz punkty kasowe Stadionu Wrocław ustawione od ul. Królewieckiej i ul. Lotniczej zostaną otwarte o godz. 10:00. Kasy przy Oporowskiej będą czynne do godz. 19:30, zaś na Stadionie Wrocław kasy będą funkcjonowały aż do ostatniego kibica. 

 

Bilety można dostać również w pozostałych punktach sprzedaży czynnych w czwartek. Wykaz punktów wraz z mapą znajduje się w zakładce Punkty SprzedażyPrzypominamy, że od nowego sezonu nie ma już punktów sprzedaży w galeriach handlowych: Pasaż Grunwaldzki, Magnolia Park i Borek.

 

Bilety można kupować również przez internet za pośrednictwem strony bilety.slaskwroclaw.pl. Zakupu można dokonywać do godz. 16:30 i możliwy on jest TYLKO dla posiadaczy Kart Kibica.

 

W dniu meczu tradycyjnie zmieniają się ceny - niektóre wejściówki będą droższe o 5 zł. Bilety normalne, ulgowe i uczniowskie na trybuny B i D kosztują 30 zł (bilet dziecięcy nadal za 10 zł), zaś na C i C Premium 40 zł. Za wejściówki na Sektor Rodzinny trzeba dziś zapłacić  30 zł - bez zmian pozostaje cena biletu dla dziecka na Sektor Rodzinny. Opiekun za każde z dwójki pociech musi dołożyć po symbolicznej złotówce. Więcej informacji o biletach i ich cenach znajduje się TUTAJ.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w meczu właśnie z Sektora Rodzinnego, gdyż stanowi on idealną propozycję dla rodzin z dziećmi, które chciałyby wspólnie dopingować drużynę Śląska Wrocław w bezpiecznym i specjalnie dedykowanym najmłodszym kibicom miejscu. Dodatkowo nie zabraknie na nim atrakcji dla pociech, takich jak: konkursy z nagrodami, czy wizyta bajkowych maskotek. Więcej informacji o tym miejscu specjalnie przygotowanym dla całej rodziny znajdziecie na naszej stronie w zakładce Sektor Rodzinny

 

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z IFK Goeteborg odbędzie się już dziś o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również