Wydarzenia

Jak kupić bilety w dniu meczu z Lechią Gdańsk?

2015-08-09 08:55:00
Już dziś Śląsk Wrocław podejmuje w meczu przyjaźni zespół Lechii Gdańsk. Podpowiadamy jak kupić bilety na ten mecz w dniu, w którym się odbędzie.

W niedzielę kasy stadionu przy ul. Oporowskiej oraz punkty kasowe Stadionu Wrocław ustawione od ul. Królewieckiej i ul. Lotniczej zostaną otwarte o godz. 10:00. Kasy przy Oporowskiej będą czynne do godz. 15:00, zaś na Stadionie Wrocław kasy będą funkcjonowały aż do rozpoczęcia meczu. 

 

Bilety można dostać również w pozostałych punktach sprzedaży czynnych w niedzielę. Wykaz punktów wraz z mapą znajduje się w zakładce Punkty SprzedażyPrzypominamy, że od nowego sezonu nie ma już punktów sprzedaży w galeriach handlowych: Pasaż Grunwaldzki, Magnolia Park i Borek.

 

Bilety można kupować również przez internet za pośrednictwem strony bilety.slaskwroclaw.pl. Zakupu można dokonywać do godz. 11:30 i możliwy on jest dla WSZYSTKICH kibiców, którzy od 2012 roku kupili bilet na mecz Śląska Wrocław .

 

W dniu meczu tradycyjnie zmieniają się ceny - niektóre wejściówki będą droższe o 5 zł. Bilety normalne, ulgowe i uczniowskie na trybuny B i D kosztują kolejno: 26, 22 i 20 zł (bilet dziecięcy nadal za 10 zł), zaś na C 42, 35 i 31 zł. Bilety na trybunę C Premium dostępne są w cenie 47, 39 i 35 zł. Za wejściówki na Sektor Rodzinny trzeba dziś zapłacić  26, 22 lub 20 zł (normalny, ulgowy, uczniowski) - bez zmian pozostaje cena biletu dla dziecka na Sektor Rodzinny. Opiekun za każde z dwójki pociech musi dołożyć po symbolicznej złotówce. Więcej informacji o biletach i ich cenach znajduje się TUTAJ.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w meczu właśnie z Sektora Rodzinnego, gdyż stanowi on idealną propozycję dla rodzin z dziećmi, które chciałyby wspólnie dopingować drużynę Śląska Wrocław w bezpiecznym i specjalnie dedykowanym najmłodszym kibicom miejscu. Dodatkowo nie zabraknie na nim atrakcji dla pociech, takich jak: konkursy z nagrodami, czy wizyta bajkowych maskotek. Więcej informacji o tym miejscu specjalnie przygotowanym dla całej rodziny znajdziecie na naszej stronie w zakładce Sektor Rodzinny

 

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z Lechią odbędzie się już dziś o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław.

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również