Wydarzenia

Jak kupić bilety w dniu meczu z Legią

2015-05-17 09:00:00
Już dziś Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Legią Warszawa. Podpowiadamy jak dziś można kupić jeszcze wejściówki na to spotkanie.

W niedzielę kasy stadionu przy ul. Oporowskiej oraz punkty kasowe Stadionu Wrocław ustawione od ul. Królewieckiej i ul. Lotniczej zostaną otwarte o godz. 10:00. Kasy przy Oporowskiej będą czynne do godz. 18:00, zaś na Stadionie Wrocław kasy będą funkcjonowały aż do ostatniego kibica. 

 

Bilety można dostać również w pozostałych punktach sprzedaży czynnych w niedzielę. Wykaz punktów wraz z mapą znajduje się w zakładce Punkty Sprzedaży.

 

Bilety można kupować również przez internet za pośrednictwem strony bilety.slaskwroclaw.pl. Zakupu można dokonywać do godz. 14 i możliwy on jest TYLKO dla posiadaczy Kart Kibica.

 

W dniu meczu tradycyjnie zmieniają się ceny. Bilety normalne na trybuny B i D kosztują 31 zł (ulgowe 25 zł), zaś na A i C 47 zł (ulgowe 38 zł). Za normalną wejściówkę na Sektor Rodzinny trzeba dziś zapłacić 31 zł (ulgową 25 zł) - bez zmian pozostaje cena biletu dla dziecka na Sektor Rodzinny. Opiekun za każde z dwójki pociech musi dołożyć po symbolicznej złotówce. Więcej informacji o biletach i ich cenach znajduje się TUTAJ.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w meczu właśnie z Sektora Rodzinnego, gdyż stanowi on idealną propozycję dla rodzin z dziećmi, które chciałyby wspólnie dopingować drużynę Śląska Wrocław w bezpiecznym i specjalnie dedykowanym najmłodszym kibicom miejscu. Dodatkowo nie zabraknie na nim atrakcji dla pociech, takich jak: konkursy z nagrodami, wizyta bajkowych maskotek, czy słodkości od firmy Słowianka. Więcej informacji o tym miejscu specjalnie przygotowanym dla całej rodziny znajdziecie na naszej stronie w zakładce Sektor Rodzinny

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa odbędzie się już dziś o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

 

Zobacz również