Wydarzenia

Klimala: Czekamy na mecz o stawkę

2024-02-03 14:30:00
Śląsk Wrocław zakończył cykl sparingów w sobotnie popołudnie. Ekipa Jacka Magiery pokonała KKS Kalisz 2:1. O testmeczu i nadchodzącym starciu z Pogonią Szczecin mówił Patryk Klimala.

Patryk Klimala: Podchodziliśmy do tego meczu tak, jak do spotkania ligowego. Celem na to spotkanie było zwycięstwo i udało nam się to zrobić. W drugiej połowie wdarło się trochę chaosu. Być może było to spowodowane licznymi zmianami. Ogólnie mówiąc, mamy zwycięstwo i zaliczamy to spotkanie na plus.

Ja się czułem dobrze na boisku i myślę, że było to widać. Bardzo szkoda tej sytuacji zmarnowanej pod koniec meczu. To był zły strzał, piłka nie wpadła do bramki. Szkoda. Miałem trochę sytuacji w okresie przygotowawczym. Mogłem strzelić więcej bramek. Jestem spokojny, że te piłki na razie tak często nie wpadają. Gole przyjdą.

Myślę, że zaaklimatyzowałem się już w drużynie. Czuję się naprawdę dobrze. Zrozumiałem system, którym chcemy grać. Rozumiemy się w defensywie oraz ofensywie. Chłopaki mnie naprawdę dobrze przyjęli i z tego się cieszę.

Wszyscy koncentrujemy się na tym najbliższym meczu z Pogonią. Za nami kilka starć sparingowych, ale my czekamy na rywalizację o punkty. 

Wejściówki na mecz z Pogonią możecie kupić TUTAJ.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław