Wydarzenia

Konczkowski przed Pogonią: Mamy jasny plan na spotkanie

2024-02-09 17:00:00
Dwa dni pozostały do rywalizacji Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin. Będzie to pierwszy mecz WKS-u w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w 2024 roku. Przed tym ciekawie zapowiadającym się pojedynkiem głos zabrał obrońca Wojskowych, Martin Konczkowski.

O MOCNYM RYWALU NA POCZĄTEK RUNDY:

Taki rywal to na początek rundy dobre przetarcie. Gramy u siebie i mamy jasny plan na to spotkanie. Liczymy na zdobycie trzech punktów. Chcemy zacząć od zwycięstwa na start i celujemy w trzy punkty.

O SILE POGONI SZCZECIN:

Szczecinianie są oczywiście groźnym zespołem w ofensywie. My musimy jednak przede wszystkim skupić się na sobie. W poprzedniej rundzie szczelna defensywa była naszą wizytówką i będziemy chcieli to kontynuować. Zamierzamy też dokładać fajne elementy z przodu. Najważniejsza jest drużyna i zwycięstwo w najbliższym spotkaniu.

O POTRZEBNYM WSPARCIU KIBICÓW:

Wszyscy z nas, którzy grali w tych spotkaniach z Legią i Rakowem wiedzą, że to niesamowicie pcha zawodników. Wygrywanie przy pełnym stadionie to kapitalna sprawa. Atmosfera na meczach przy pełnym obiekcie była fantastyczna. Chcemy się odwdzięczyć dobrą grą. Liczę, że znów razem będziemy się w dużym gronie cieszyć po zwycięstwie.

Pojedynek Śląska z Pogonią już w niedzielę o godz. 17.30. Wejściówki na to spotkanie zakupicie TUTAJ.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław