Wydarzenia

Kup bilety na Śląsk vs. Legia

2018-10-05 10:30:00
Tym razem Twierdzę Wrocław spróbują zdobyć aktualni mistrzowie Polski, zespół Legii Warszawa. Śląsk staje przed trudnym wyzwaniem, jednak zrobi wszystko, by mu podołać. Rywal jest silny, ale cel się nie zmienia: tylko trzy punkty!

Bilety

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy) i 15 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 35/30/15 zł, a na C Premium 45/35/15 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 65/45/25 zł.
 

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2018/2019:Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u (data urodzenia na bilecie "0" będzie poddawana weryfikacji). Darmomwa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.
 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:


Bilety można kupować bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 

TRYBUNA A

 
Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego za okazaniem biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

 
BILETY ULGOWE

 
Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia 

BILETY VIP

 
W sprzedaży oferujemy trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.
 
Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.
 
Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.

Z powodów organizacyjnych na mecz Śląsk-Legia bilety VIP w dniu meczowym będą dostępne w wyższej cenie:

Strefa Silver – 250 zł brutto
Strefa Silver Premium – 500 zł brutto
Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIPBiznes.


GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biltów na mecze Śląska Wrocław

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Bilety dostępne są również na naszej Wyspie Kibica Śląska Wrocław w Arkadach.
 

Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie! Mecz z Legią Warszawa w sobotę, 6 października, o godz. 20:30.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również