Wydarzenia

Kup (taniej!) bilet na mecz z Arką!

2016-12-12 15:30:00
Przed nami ostatnie spotkanie WKS-u w 2016 roku. Drużyna zrobi wszystko, by zakończyło się zwycięstwem. Łatwiej będzie o to ze wsparciem fanów. Od meczu z Arką Gdynia obowiązuje nowy cennik z tańszymi biletami!
Zachęcamy do zakupy wejściówek wcześniej, nie zostawiajacie tego na ostatnią chwilę. Ważna informacja dla karnetowiczów: Nabyte karnety na rundę jesienną ważne są do końca roku kalendarzowego.

Od spotkania z Arką Gdynia obowiązuje już nowy cennik. WSZYSTKIE bilety na mecze Śląska Wrocław są teraz do kupienia w niższych cenach. 

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł.

Cennik biletów na mecze Śląska do końca sezonu 2016/2017:
UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że od teraz dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.
 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:

 
  • Bilety można kupować bilety bez Karty Kibica
  • Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
  • Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
  • Samodzielnie drukujesz bilet
  • W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 
 

Bilety ulgowe:


Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia
 

Sektor rodzinny:

 

Mecz z Arką będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet Rodzinny na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 35 zł, i uprawnia do wejścia max. dwie osoby dorosłe, a na każdą z nich może przypadać do 5 dzieci w wieku maksymalnie 13 lat. Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.
 

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.  

 
Parkingi na Stadionie Wrocław:
Jak dojechać i wrócić z meczu? Wygodnie komunikacją:


Spotkanie 20. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Arką Gdynia odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław. 
 
Do zobaczenia!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również