Wydarzenia

Radio Wrocław Oficjalnym Radiowym Patronem Medialnym Śląska

2024-06-29 10:45:00
Nowym Oficjalnym Radiowym Patronem Medialnym Śląska Wrocław zostało Radio Wrocław. Współpraca obejmie wzajemne świadczenia reklamowe, wspólne działania promocyjne i medialne, konkursy dla kibiców i przede wszystkim jeszcze więcej materiałów o piłkarskim Śląsku.
Radio Wrocław to ponad 20 lat doświadczenia w relacjonowaniu najważniejszych wydarzeń z życia miasta i regionu. Słuchacze oraz czytelnicy Radia Wrocław mają również dostęp do szeregu informacji sportowych, w tym o Śląsku Wrocław. A teraz będzie ich jeszcze więcej!

- Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę. Witamy Radio Wrocław  gronie Patronów Medialnych i cieszymy się na wspólne działania. Oczywiście nadal jesteśmy otwarci na różnego typu media lokalne, regionalne i ogólnopolskie. W rankingach medialności poskich klubów regularnie plasujemy się w ścisłej czołówce i chcemy nadal rozwijać się na tym polu - mówi Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław.Współpraca klubu i Radia Wrocław dotyczyć będzie rzecz jasna między innymi świadczeń reklamowych - logotypy i kingle stacji radiowej zobaczymy i usłyszymy podczas meczów, a materiały promujące klub oraz spotkania na antenie radia i portalu radiowroclaw.pl. Przygotowany zostanie również cykliczny program poświęcony Śląskowi Wrocław, w którym kibice będą mogli posłuchać ciekawych rozmów i najnowszych informacji, związanych z klubem. Nowy Patron Medialny organizować będzie również konkursy z biletami na mecze WKS-u do wygrania, a logotyp radia i herb klubu zostaną umieszczone na stronach internetowych partnera. W planach są również wspólne działania promocyjne oraz medialne, które mają służyć propagowaniu Śląska Wrocław. Oczywiście Radio Wrocław nadal będzie regularnie i szeroko informować o wydarzeniach z życia klubu.

Witamy w naszej trójkolorowej rodzinie i zapraszamy na portal radiowroclaw.pl
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław