Wydarzenia

Sektor Rodzinny po raz ostatni w roku

2014-12-09 12:30:00
2
W piątek Śląsk zmierzy się z GKS-em Bełchatów, a na trybunach po raz ostatni w tym roku otwarty zostanie Sektor Rodzinny. Sprawdźmy wspólnie jakie atrakcję będą czekały na uczestników zabawy w tym wyjątkowym miejscu.

Z pewnością nie lada gratką dla najmłodszych kibiców będą tradycyjne odwiedziny Sektora Rodzinnego przez piłkarzy Śląska Wrocław. Trybuny wypełnione przez młodych fanów zielono-biało-czerwonych zaszczycą swą obecnością zawodnicy, którzy nie znajdą się w meczowej osiemnastce - na pewno będą to gracze pauzujący z powodu nadmiaru żółtych kartek, czyli Krzysztof Danielewicz i Tom Hateley. Gracze Trójkolorowych z pewnością znajdą chwilę na rozmowy z wspierającymi ich kibicami, a także na ustawienie się do pamiątkowego zdjęcia, które wykonać będzie można za darmo w ustawionej jak zwykle CykBudce.

 

 

Nie zabraknie również pluszowych bohaterów, którzy pobudzają wyobraźnię młodych fanów. Żywe Maskotki z popularnych filmów animowanych jak zwykle dowodzone będą przez niezawodnego Orła Ślązaka.

 

 

Nie wolno również zapominać o słodyczach, które otrzymają młodzi kibice Śląska Wrocław. Kosze cukierków i innych łakoci dostarczone zostaną przez firmę Słowianka, która już od 60 lat dba o zapewnienie słodkości dla całych rodzin. Ponadto, wszyscy zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym fani będę mogli skorzystać ze stoisk do malowania twarzy i przygotowanych konsol Xbox 360, na których będzie można równolegle do meczu WKS-u rozgrywać wirtualne pojedynki piłkarskie w grze FIFA 14.

  

Najaktywniej uczestniczące w zabawach dzieci będą miały szansę nie tylko na miło spędzony wieczór, lecz także na wygranie atrakcyjnych nagród. Do rozdania przewidziane zostały  zaproszenia na poranki filmowe dla dzieci w sieci Multikino, które można zobaczyć na poniższym zdjęciu.

 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów już w najbliższy piątek 12 grudnia o 20:30. Więcej informacji o meczu i możliwościach kupienia biletów na nie znaleźć można na naszej stronie w artykule: Trwa sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Bełchatów.

 

 

Serdecznie zachęcamy również do odwiedzenia i polubienia profilu Rodzinka Śląska w serwisie Facebook.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również