Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Bełchatów

2014-12-06 11:25:00
Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na ostatni mecz Śląska Wrocław w bieżącym roku kalendarzowym. W punktach sprzedaży można już nabywać wejściówki na spotkanie WKS-u z GKS-em Bełchatów.
Wystartowaliśmy już ze sprzedażą biletów na spotkanie Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów. Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!
 
Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z GKS-em na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). 
 
Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Bełchatow to doskonała okazja do tego, by po raz kolejny skorzystać z naszej promocji dla "pierwszaków". Stali bywalcy Stadionu Wrocław mogą na ten mecz zabrać dwie dowolne osoby, które nigdy nie były na meczach Śląska Wrocław, a za bilet dla nich zapłacą symboliczne 10 zł. Więcej informacji o promocji znaleźć można w artykule Zabierz pierwszaka za dziesiątaka!

Sektor Rodzinny
 
Spotkanie z bełchatowską drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.Dobrym sposobem na zdobycie biletów na mecze Śląska Wrocław jest również zakup naszego 4-PAKA. Kupując pakiet biletów na mecze WKS-u kibice zyskują m.in. możliwość dowolnego dysponowania nimi - mogą je rozdać znajomym lub wykorzystać dla siebie na 4 różne mecze. Więcej informacji o akcji w artykule 1, 2, 3, 4-PAK!
 
 
Wejściówki na spotkanie z Brunatnymi można również zdobyć dzięki udziałowi w naszej promocji z Aquaparkiem Wrocław. Osobom, które nabyły rodzinne wejściówki na basen, przysługuje możliwość wymienienia ich na bilety na Sektor Rodzinny na najbliższy mecz w kasach WKS Śląsk Wrocław (kasy stadionu przy ul. Oporowskiej oraz Kasy Stadionu Wrocław przy ul. Królewieckiej). W tym celu należy zachować paragon fiskalny potwierdzający dokonanie transakcji oraz specjalny voucher otrzymany w momencie zakupu. Więcej informacji o promocji i jej regulamin można znaleźć w artykule Z rodziną na mecz i do Aquaparku.
 
 
Bilety można dostać w piętnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.
 
Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.
 
Spotkanie Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów odbędzie się w piątek, 12 grudnia, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.
 
 
UWAGA!
 
Informujemy, że karnety na rundę jesienną obowiązują również na spotkanie Śląska z GKS-em Bełchatów. 
 

"Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu"

 
W trakcie meczu Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów przeprowadzona zostanie 10. edycja akcji "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu". W ramach tej inicjatywy zapraszamy na spotkanie WKS-u uczniów, którzy mają szansę obejrzeć je za darmo. Więcej informacji o akcji można znaleźć w artykule: 10. odsłona akcji "Dzieci na stadionie".
 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

 
Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również