Wydarzenia

Trener Kozub: Jesteśmy zadowoleni z obu połów

2024-01-17 16:29:00
W środowe popołudnie Śląsk Wrocław zmierzył się z Dinamem Zagrzeb. Po deszczowej rywalizacji nieco lepsi okazali się mistrzowie Chorwacji, którzy triumfowali 3:2. O dyspozycji piłkarzy WKS-u mówił Paweł Kozub, drugi trener Śląska Wrocław.

Paweł Kozub: Dla nas to była dobra jednostka sparingowa. Boisko było mokre, ale pod kątem zespołowości, determinacji i innych elementów, nad którymi pracujemy, to sądzę, że wyciągniemy z tego meczu bardzo dużo. Spotkanie było intensywne, a rywal wymagający w pojedynkach. Prezentował dobrą organizację gry.

Do sparingu przygotowywaliśmy się tak, jak do meczu ligowego. Wykorzystaliśmy pewne elementy z przygotowań do meczu w PKO BP Ekstraklasie. W ostatniej fazie przygotowań posiłkowaliśmy się też tym, jak gra Dinamo. Jesteśmy skupieni na sobie i rozwoju tego, co dostrzegamy do poprawienia. Zarówno w ofensywie, jak i w defensywie.

Zagraliśmy jedenastką ligową w pierwszych 45 minutach. Druga grupa to szeroka kadra naszego zespołu. Jesteśmy zadowoleni z obu połów i tego na jakim poziomie zawodnicy byli gotowi oraz co zaprezentowali.

W sprzedaży są już dostępne bilety na pierwszy mecz WKS-u w rundzie wiosennej. Kup wejściówkę TUTAJ i pomóż nam zrobić #KompletNaŚląsk3.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław