Wydarzenia

3. edycja konkursu „Oblicza kibicowania”

2015-04-13 14:00:00
Wraz z projekt Kibice Razem Wrocław zapraszamy uczniów szkół podstawowych we Wrocławiu i miast Fanklubów Śląska do udziału w konkursie plastycznym „Oblicza kibicowania”.

Już dziś, 13 kwietnia, startuje 3. edycja konkursu plastycznego „Oblicza kibicowania”. Do 8 maja projekt Kibice Razem Wrocław będzie czekał na prace pokazujące zjawiska kibicowania oczami najmłodszych fanów zielono-biało-czerwonych, którzy przy wykorzystaniu przyborów plastycznych będą mogli zobrazować emocje jakie towarzyszą wizytom na Stadionie Wrocław.

 

Motyw przewodni konkursu to tytułowe oblicza kibicowania, a zgłoszone prace powinny przedstawiać kibiców piłkarskich Śląska Wrocław w drodze na mecz, na stadionie lub po zakończonym widowisku.

 

Wszystkie prace nadesłane na konkurs zostaną zaprezentowane na trybunie D Stadionu Wrocław podczas ostatnich meczów sezonu 2014/15 i w trakcie wakacji. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 1-6 z województwa dolnośląskiego, którzy na potrzeby konkursu zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: klasy 1-3 oraz klasy 4-6.

 

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie projektu Kibice Razem Wrocław (slaskwroclaw.kibice-razem.pl) oraz zostanie rozesłany mailowo do szkół podstawowych. Można go również pobrać po kliknięciu tutaj: Regulamin konkursu „Oblicza kibicowania”.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również