Wydarzenia

Atrakcje na meczu z Piastem!

2019-07-28 09:00:00
Pierwsze spotkanie nowego sezonu na Stadionie Wrocław rozpocznie się już w najbliższą niedzielę, 28 lipca, o godz. 17.30. Starcie z mistrzem Polski Piastem Gliwice poprzedzi wiele okołomeczowych atrakcji dla kibiców.
Z uwagi na przewidywane w tym dniu wysokie temperatury, MPWiK - partner akademii WKS-u - przygotuje specjalny bar, w którym za darmo od godz. 16 będzie można napić się wody. Dla wszystkich spragnionych dostępne będzie aż 5000 litrów.


Niedzielne popołudnie z pewnością sprzyja jedzeniu na świeżym powietrzu. Dlatego też przy wejściu na esplanadę stadionu od ul. Królewieckiej (również od godz. 16) utworzona zostanie strefa cateringowa, gdzie serwowane będą choćby przysmaki z grilla. 

 
Posiadacze biletu na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania będą mogli skorzystać z darmowego wejścia do Areny Gigantów – rodzinnego centrum rozrywki. Zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli skorzystać m.in. z dużych zjeżdżalni, basów z piłeczkami, zamków do skakania, torów z przeszkodami, czy rodeo. Dodatkowo, na esplanadzie przy trybunie D, Arena Gigantów przygotuje osobą strefę z atrakcjami dla dzieci (np. dmuchańce, zjeżdżalnie). 

 
O sportowe atrakcje zadbają Trenerzy Osiedlowi. Zorganizują mini boiska oraz wiele gier i zabaw dla najmłodszych. Bramki, które mierzą prędkość uderzanej piłki, czy konkurencje rodem z „Turbokozaka” - to wszystko czekać będzie na chętnych w strefie nc+ Wrocław. 
 
Zabawę zaczynamy o godz. 16. Do zobaczenia!
 
 
***
Na Stadionie Wrocław obecni będą wolontariusze z Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Zachęcamy kibiców do włączenia się w zbiórkę środków na leczenie podopiecznych Przylądka Nadziei.

 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również