Wydarzenia

Biliński: Wiemy, jakim piłkarzem jest Kiełb

2016-10-15 07:30:00
Przed Śląskiem wyjazdowe spotkanie z Koroną Kielce, gdzie niedawno przeniósł się z Wrocławia Jacek Kiełb. - Wiemy, jaki to piłkarz. Nieobliczalny, potrafiący zagrać fenomenalnie. Będzie chciał się pokazać, musimy na niego uważać. Ale my jedziemy po zwycięstwo - mówi Kamil Biliński.
WKS po słabych ostatnich wynikach zajmuje w ligowej tabeli 12. pozycję. Różnice punktowe nie są duże, więc wrocławianie bardzo potrzebują przełamania i kompletu oczek. Szansa na to w spotkaniu z Koroną. - Kielce to ciężki teren, ale teraz wszystkie mecze dla nas są takie, bo bardzo potrzebujemy punktów i zwycięstw, żeby poprawić sytuację w tabeli. Jest ciasno, ale chcąc mieć trochę większy spokój musimy szukać punktów i jedziemy do Kielc po zwycięstwo- zapowiada Kamil Biliński. Bila jak na razie w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy zdobył dwie bramki.

W szeregach złocisto-krwistych gra obecnie Jacek Kiełb, który w poprzednim sezonie był piłkarzem Śląska. - Wiemy, jakim piłkarzem jest Jacek. Jest bardzo nieobliczalny, potrafi zagrać fenomenalne spotkanie. Lubi grać widowiskowo, indywidualnie. Na pewno będziemy musieli zwrócić na to uwagę, bo on zna niektóre nasze założenia, w końcu spędził w Śląsku trochę czasu. Będzie chciał pokazać, że niesłusznie z niego zrezygnowano we Wrocławiu i będzie gryźć trawę do ostatnich sił. My musimy zrobić to samo - mówi Biliński.

Mecz Korona-Śląsk w poniedziałek, 16 października, o godz. 18.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również