Wydarzenia

Celeban: Wygrane w domu są szczególnie cenne

2016-10-21 17:00:00
- Fajnie, ze pokonaliśmy Koronę, ale trzeba to powtórzyć z Cracovią. U siebie graliśmy ostatnio słabo, a wygrane w domu, dla naszych fanów, są szczególnie cenne - mówi Piotr Celeban przed starciem z Pasami na Stadionie Wrocław.
Wygrana w Kielcach poprawiła nastroje w drużynie i sytuację w tabeli, ale dla Śląska ma to być dopiero początek drogi w dobrą stronę. - Musimy być dobrze przygotowani na Cracovię. Bo fajnie, że z Koroną wygraliśmy, ale trzeba to powtórzyć w kolejnym spotkaniu. Wtedy możemy mówić o dobrej passie. Na razie – pokora i praca - zapowiada kapitan WKS-u, Piotr Celeban.
 
- Przede wszystkim musimy teraz wygrać u siebie. Na swoim stadionie nie daliśmy jeszcze radości naszym kibicom, więc mam nadzieję, że już w sobotę to uczynimy - mówi "Celik". To prawda, domowy bilans Ślaska w tym sezonie jest słaby (3 remisy, 3 porażki) i najwyższa pora go poprawić. Zwłaszcza, że zespół potrafi wygrywać na wyjazdach (3 wygrane, 2 remisy, 1 porażka). - Tak się złożyło, że na razie wszystkie zwycięstwa odnieśliśmy w na wyjeździe. Może wszystkie mecze powinniśmy tam grać? Oczywiście żartuję. U siebie ostatnie mecze zagraliśmy słabo, ale wygrane w domu, dla naszych fanów, są wyjątkowo cenne. W sobotę o 18 przyjeżdża Cracovia. A my wychodzimy i musimy wygrać! - kończy Celeban.

Spotkanie z Cracovią w sobotę o godz. 18 na Stadionie Wrocław. Bilety TUTAJ.

Zachęcamy również do dołączania do naszego wydarzenia na Facebooku: TUTAJ.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również