Wydarzenia

Chrapek: Czeka nas trudne zadanie

2017-09-28 10:00:00
- Nie lekceważymy rywala. Od początku tygodnia mobilizujemy się i nastawiamy na ciężką przeprawę – mówi o piątkowym meczu z Sandecją Michał Chrapek.
Michał Chrapek tonuje nastroje. Ostatnie wyniki napawają optymizmem, ale to dopiero początek długiego sezonu. - Chcemy jak najdłużej utrzymać serię meczów bez porażki. Jesteśmy w fajnym momencie, notujemy dobre wyniki, atmosfera w zespole jest taka, jak powinna być, więc możemy spokojnie skupiać się na naszej pracy. Trzeba jednak patrzeć w przyszłość i nie możemy żyć wcześniejszymi wynikami. Tak naprawdę liga jest w fazie początkowej i musimy cały czas konsekwentnie robić to, czego wymaga od nas trener – zapowiada pomocnik.
 
Trójkolorowi chcą przełamać wyjazdową niemoc, w tym sezonie bowiem nie potrafili jeszcze odnieść zwycięstwa w delegacji. - Czeka nas trudne zadanie. Wcześniej z Legią, Lechem i Górnikiem graliśmy otwarte mecze, co nie ukrywam, że nam pasuje. Teraz możemy spodziewać się innego spotkania, ale tak naprawdę po pierwszym gwizdku dowiemy się, jaką taktykę przygotowała Sandecja na mecz ze Śląskiem – komentuje Chrapek. – My dobrze przeanalizowaliśmy naszego rywala, od początku tygodnia mobilizujemy się i nastawiamy na ciężką przeprawę. Nasza liga jest bardzo wyrównana i nie można lekceważyć żadnego przeciwnika. Do Wrocławia chcemy wrócić z kompletem punktów. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również