Wydarzenia

Damian Gąska kontra kibice - kto lepszy w FIFA 20?

2019-12-06 20:55:00
8 spotkań, 7 zwycięstw i 1 porażka - to bilans czwartkowej wizyty pomocnika Śląska Damiana Gąski w Games Arena w Alei Bielany. Nasz zawodnik zamienił na moment zieloną murawę na wirtualne boisko i zmierzył się z kibicami WKS-u.
Do pojedynku z Legią Warszawa pozostało już coraz mniej czasu. Nasi zawodnicy intensywnie przygotowują się do starcia z wicemistrzem Polski. Mimo to jeden z graczy Śląska znalazł czas, aby spotkać się z kibicami. W czwartek po południu Damian Gąska odwiedził Games Arenę w Centrum Handlowym Aleja Bielany, aby wyzwać ich na pojedynek w popularną grę FIFA 20.Damian zawiesił wysoko poprzeczkę. Przegrał tylko pierwszy mecz i to po serii rzutów karnych. W kolejnych spotkaniach już wyłącznie triumfował. Mimo to kibice opuszczali Games Arenę w dobrych humorach: ze wspólnymi zdjęciami, autografami Damiana i zaproszeniami na niedzielny mecz Śląska.

A kto z Was nie ma jeszcze biletu na niedzielny pojedynek z Legią, może go jeszcze nabyć on-line lub w punktach sprzedaży. Tym razem gramy nie tylko o 3 punkty!Śląsk Wrocław i Noblebet rzucili #WielkieWyzwanie kibicom WKS-u! Jeśli na niedzielnym meczu poprawiona zostanie najwyższa frekwencja na Stadionie Wrocław w tym roku – główny sponsor klubu sfinansuje powstanie unikatowej sektorówki dla kibiców w kształcie klubowego trykotu. Do zobaczenia na stadionie!
Autor: Dawid Antecki, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również