Wydarzenia

Dzień Otwarty MPK z piłkarzami Śląska Wrocław

2019-10-07 10:00:00
Mariusz Pawelec i Bartosz Boruń w miniony weekend odwiedzili zajezdnię Borek na Krzykach. Odbył się tam coroczny Dzień Otwarty MPK Wrocław.
Świetna pogoda sprawiła, że wielu mieszkańców Wrocławia postanowiła spędzić niedzielne popołudnie w zajezdni przy ul. Powstańców Śląskich. Miejski przewoźnik nie tylko chwalił się nowoczesnym taborem autobusów, ale i przygotował mnóstwo atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych pasażerów.Jedną z nich było m.in. miniboisko do gry w piłkę nożną. Zawodnicy Śląska Mariusz Pawelec i Bartosz Boruń postanowili osobiście sprawdzić, jak z piłką przy nodze radzą sobie najmniejsi uczestnicy imprezy. Nasi piłkarze, jak zwykle chętnie pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Korzystając z okazji zapraszali również mieszkańców Wrocławia na najbliższy domowy mecz z Arką Gdynia (27 października, godz. 15).
 


Przypomnijmy, że od lipca tego roku WKS współpracuje z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym. W jej ramach na wielu lusterkach pojazdów przewoźnika można zauważyć specjalne oklejenia w barwach naszego Klubu. Poza tym w autobusach i tramwajach są też wyświetlane materiały filmowe i grafiki zapraszające na mecze Śląska Wrocław.

Autor: Dawid Antecki, Fot. MPK Wrocław, Dawid Antecki

Zobacz również