Wydarzenia

FOTO: TurboMario, czyli Pawełek w Turbokozaku

2016-08-21 11:00:00
Mariusz Pawełek wziął udział w nagraniu popularnego programu Turbokozak, emitowanego w trakcie magazynu Liga+Extra na antenie Canal+ i Canal+Sport. Prezentujemy galerię zdjęć z tej zabawy.
"Turbokozak" polega na wykonywaniu szeregu piłkarskich zadań, jak strzał w poprzeczkę, wkręcanie piłki z rzutu rożnego, czy rzut karny z zawiązanymi oczami. Za wszystkie konkurencje zawodnik dostaje punkty, a ten, kto zbierze ich najwięcej wśród wszystkich uczestników w całym sezonie, otrzymuje tytuł "Turbokozaka".

Tym razem prowadzący program - Bartek Ignacik - przyjechał wraz z ekipą do Wrocławia, by do nagrania wciągnąć jednego z graczy Śląska. Wybór padł na Mariusza Pawełka, który w tym sezonie puścił tylko dwa gole w LOTTO Ekstraklasie, zachowując czyste konto aż pięciokrotnie.

W naszej galerii zdjęć autorstwa Karoliny Pawłowskiej można zobaczyć, jak radził sobie Mario z wymyślnymi konkurencjami. Cały odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę, 21 sierpnia w magazynie Liga+Extra. Początek o godz. 20 na antenie Canal+. Zachęcamy do obejrzenia galerii:

Galeria zdjęć: Pawełek w Turbokozaku

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Karolina Pawłowska

Zobacz również