Wydarzenia

Głosuj na Śląsk w plebiscycie "Gazety Wrocławskiej"

2017-01-16 12:00:00
Śląsk Wrocław jest nominowany w 64. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej w kategorii "Najpopularniejsza Drużyna 2016 roku". Zachęcamy do głosowania!
Głosowanie w ostatniej fazie plebiscytu potrwa do 23 stycznia, do godziny 20:59. Głosy można oddawać w aż 9 kategoriach. My zachęcamy do wspierania kandydatur Śląska Wrocław.

Zespół Śląska Wrocław jest nominowany w kategorii "Najpopularniejsza Drużyna Roku". Wierzymy, że nie jeden z kibiców WKS-u odda swój głos na naszą ekstraklasową drużynę.

Głosuj na Śląsk Wrocław! Wyślij SMS o treści DRS.6 na numer 72355


W plebiscycie indywidualnie nominowana jest czwórka przedstawicieli Śląska Wrocław. Kamil Dankowski, Sebastian Bergier i Dominik Stupieńko (wszyscy w kategorii "Najpopularniejszy Talent Roku") oraz Wojciech Błoński ("Działacz Roku"). O ich nominacjach pisaliśmy TUTAJ.

Nominację otrzymała również Akademia Śląska Wrocław. Głos na naszą akademię można oddać w  kategorii "Szkółka Piłkarska". Więcej TUTAJ.

"Impreza Roku" to kategoria, w której głosować można na turniej Śląsk Cup. O nominacji dla tej niezwykłej imprezy piłkarskiej dla młodych adeptów futbolu pisaliśmy TUTAJ.

Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszych przedstawicieli. Szczegóły plebiscytu na stronie "Gazety Wrocławskiej" - TUTAJ.


Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również