Wydarzenia

Grajciar: Naszym celem jest wygranie grupy spadkowej

2016-04-27 11:15:00
- Chcemy udowodnić, że jesteśmy w formie – mówi Peter Grajciar. - Naszym celem jest wygranie grupy spadkowej, żeby pokazać, że jesteśmy mocni.
WKS przygotowuje się do meczu w Zabrzu z Górnikiem, w którym liczy się tylko wygrana  - Nie interesują nas problemy Górnika Zabrze. My chcemy w każdym meczu zdobywać trzy punkty – zapowiada Grajciar. - Każdy z nas gra dla klubu i to dobro Śląska jest najważniejsze. Górnik jest sam sobie winny takiej sytuacji. My chcemy pokazać się naszym kibicom z dobrej strony. 

Śląsk Wrocław po wygranej w Bielsku-Białej awansował na 10 miejsce (2 w grupie spadkowej). Przed wrocławianami jest Wisła Kraków, która ma jeden punkt więcej. - Chcemy udowodnić, że jesteśmy w formie – mówi nasz pomocnik. - Naszym celem jest wygranie grupy spadkowej, żeby pokazać, że jesteśmy mocni.

Słowak zdaje sobie sprawę, że dobre zakończenie sezonu zaowocuje lepszą atmosferą w drużynie. - Oczywiście w każdym meczu gramy o pełną pulę, ale teraz chcemy też dobrym akcentem zakończyć sezon. To ważne w kontekście przyszłości. Nie chcemy już nigdy kończyć sezonu w grupie spadkowej. Śląsk zasługuje na więcej – kończy stanowczo Peter Grajciar.
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również