Wydarzenia

Informacje ws. zwrotu biletów na mecz z Lechem

2019-12-18 13:00:00
W związku z zamknięciem przez wojewodę Stadionu Wrocław na sobotni mecz z Lechem Poznań, przedstawiamy informację nt. zwrotu biletów oraz rekompensaty dla karnetowiczów.
Decyzją administracyjną wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego mecz 19. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Zamknięcie Stadionu Wrocław związane jest z zachowaniem kibiców podczas niedzielnego spotkania z Legią Warszawa. Poniżej informacja dla osób posiadających wejściówki na sobotnie spotkanie z Lechem Poznań.

BILETY


Jeśli zakupiłeś bilet na spotkanie z Lechem Poznań:
- możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać voucher na jeden domowy mecz, ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania),
- możesz zwrócić bilet w kasach przy ul. Oporowskiej 62 i otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny biletu,
- możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu przelewem na podany numer konta lub voucher na jeden domowy mecz, ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania).

Osoby. które zakupiły bilet on-line przez stronę www.bilety.slaskwroclaw.pl, nie muszą zgłaszać się po zwrot mailowo lub do kas. Środki zostaną im zwrócone na konto z serwisu przelewy24 w tygodniu po meczu z Lechem.

Z kaluzulą informacyjną można zapoznać się TUTAJ.


KARNETY


Jeśli posiadasz karnet całosezonowy na mecze Śląska Wrocław:
- możesz udać się do kas przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać rekompensatę finansową w wysokości 1/18 ceny Twojego karnetu lub voucher na jeden domowy mecz (może z niego skorzystać dowolna osoba), ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania),
- możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot 1/18 ceny Twojego, karnetu przelewem na podany numer konta lub voucher na jeden domowy mecz (może z niego skorzystać dowolna osoba), ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania).

Jeśli posiadasz karnet na rundę jesienną:
- obowiązują powyższe instrukcje, zwracana jest jednak 1/10 ceny zakupionego karnetu,

Z kaluzulą informacyjną można zapoznać się TUTAJ.


VOUCHERY


Jeśli posiadasz voucher na mecz z Lechem Poznań (płatny):
- data ważności vouchera zostaje przedłużona do 10 lutego 2020 r.


SEKTORY VIP SILVER


Jeśli posiadasz bilet VIP do Strefy Silver na spotkanie z Lechem Poznań:
1. Możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15), aby:
 
- otrzymać voucher ważny do końca sezonu 2019/20, który można wymienić na bilet VIP do Strefy Silver na preferowany przez siebie mecz (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania) lub:
 
- otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny zakupionego biletu VIP,
2. Możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy: kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu VIP przelewem na podany numer konta,
 
W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt na adres:  vip@slaskwroclaw.pl

Jeśli posiadasz karnet 
VIP do Strefy Silver na mecze Śląska Wrocław:
1. Możesz udać się do kas przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15), aby:
 
- otrzymać voucher ważny do końca sezonu 2019/20, który można wymienić na bilet VIP do Strefy Silver na preferowany przez siebie mecz (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania) lub:
 
- otrzymać rekompensatę finansową w wysokości 1/18 ceny Twojego karnetu VIP (w przypadku karnetów całosezonowych, w przypadku karnetów VIP na rundę jesienną jest to 1/10 ceny),
 
2. Możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy  kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot 1/18 ceny Twojego karnetu VIP (w przypadku karnetów całosezonowych, w przypadku karnetów VIP na rundę jesienną jest to 1/10 ceny) przelewem na podany numer konta. 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres:  vip@slaskwroclaw.pl

Z kaluzulą informacyjną można zapoznać się TUTAJ.


UWAGA! Kasy biletowe przy Oporowskiej 62 czynne będą do 20 grudnia (włącznie), a następnie po przerwie świątecznej od 13 stycznia. Zachęcamy, by odwiedzić je jak najwcześniej.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również