Wydarzenia

Kibice z "Wielkiego Śląska" wspierają Dolnośląskie Centrum Onkologii

2020-04-07 15:30:00
Kibice ze Stowarzyszenia „Wielki Śląsk” nie ustają w organizowaniu wsparcia dla personelu medycznego walczącego z koronawirusem. W ramach kolejnej inicjatywy niesienia pomocy, przekazali dary Dolnośląskiemu Centrum Onkologii, które znajduje się przy ulicy Hirszfelda we Wrocławiu.
Delegacja kibiców z „Wielkiego Śląska” odwiedziła już czwartą placówkę na przestrzeni tygodnia. Wcześniej artykuły spożywcze i medyczne fani WKS-u przekazali także do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej, Pogotowiu Ratunkowemu i Ratownikom Medycznych z Podstacji przy ul. Ziębickiej oraz Uniwersyteckiemu Szpitalowi Klinicznemu przy ul. Borowskiej.Tradycyjnie w ciągu kilku dni miejsca zbiórek znów zapełnione zostały przez ludzi o wielkich sercach. Zanim jednak zebrane dary trafiły do rąk pracowników Dolnośląskiego Centrum Onkologii, każdej z osób wchodzącej na teren obiektu zmierzono temperaturę, zachowując  zasady bezpieczeństwa.

Kibice wsparli personel medyczny w tej trudnej walce czynem, ale dobrym słowem - przekazując wyrazy szacunku i podziękowania za trud wkładany w codzienną pracę.


Fani WKS-u ze Stowarzyszenia „Wielki Śląsk” deklarują, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a łączenie sił i niesienie pomocy w kryzysowych momentach traktują jako swój obowiązek. Pełna relacja na kibiceslaska.pl
 , Fot. Paweł Kot

Zobacz również