Wydarzenia

Koleje Dolnośląskie znów pojadą ze Śląskiem Wrocław!

2019-08-30 12:50:00
Regionalny przewoźnik po raz kolejny nawiązał współpracę z piłkarskim Śląskiem Wrocław. Dzięki porozumieniu kibice dwukrotnego mistrza Polski będą mogli skorzystać z promocyjnych przejazdów w dniu meczu.
Fani wrocławskiego klubu, którzy w dniu rozgrywania spotkania na Stadionie w stolicy Dolnego Śląska wybiorą jako środek transportu Koleje Dolnośląskie, będą mogli skorzystać z promocji „Powrót gratis”. Oznacza to, że za bilet tam i z powrotem zapłacą tylko połowę ceny. Wystarczy, że pokażą konduktorowi bilet na rozgrywany danego dnia mecz.

- To nie pierwsza nasza współpraca ze Śląskiem Wrocław. Dotychczasowe projekty realizowane wspólnie z władzami klubu satysfakcjonowały obie strony, dzięki czemu udało nam się wypracować kolejną, atrakcyjną ofertą dla fanów piłki nożnej – mówi Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich.

W ramach współpracy Koleje Dolnośląskie otrzymają tytuł oficjalnego partnera klubu, co pozwoli m.in. na wspólne organizowanie konkursów i akcji promocyjnych dla pasażerów regionalnego przewoźnika. Informacje o zbliżających się meczach Śląska pojawią się na ekranach wewnątrz pociągów, natomiast na bandach reklamowych wokół boiska na Stadionie Wrocław widzowie zobaczą reklamy Kolei Dolnośląskich.

- Śląsk Wrocław ma fanów na terenie całego województwa, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że będą mogli dotrzeć na nasze mecze w komfortowych warunkach i w dobrej cenie. Cieszymy się, że Koleje Dolnośląskie nadal będą łączyć kibiców WKS-u, dokładając starań, aby podróż na stadion była szybka i przyjemna – dodaje Piotr Waśniewski, prezes WKS Śląsk Wrocław.
 
Od stycznia do czerwca 2019 r. Koleje Dolnośląskie przewiozły ponad 6,6 mln pasażerów. To najlepszy wynik w 11-letniej historii spółki i potwierdzenie coraz większej popularności Spółki wśród pasażerów. Koleje Dolnośląskie jesienią tego roku uruchomią kolejne połączenia. Dzięki temu dostęp do transportu kolejowego zyska kolejnych 150 tys. mieszkańców Dolnego Śląska, a łącznie tylko w tym roku w województwie dolnośląskim będzie to 300 tys. osób.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również