Wydarzenia

Kup bilet na derby z Zagłębiem Lubin

2016-10-30 19:30:00
W 15. kolejce LOTTO Ekstraklasy Śląsk na Stadionie Wrocław podejmie Zagłębie Lubin. Derby Dolnego Śląska już w niedzielę, 6 listopada. Podpowiadamy jak zdobyć wejściówkę na to spotkanie.
Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. 
W związku z naszą akcją "Mamo, tato - chcę na derby" dzieci do lat 13 najbliższe spotkanie Śląska na Stadionie Wrocław - derby z Zagłębiem Lubin - zobaczą za darmo! Szczegóły: Mamo, tato - chcę na derby!


UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.
W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł! 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u, jakie wprowadziliśmy w sezonie 2015/16. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.
 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 
 
Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 
 

Bilet uczniowski:

 
 
Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).
 

Sektor rodzinny:

 
 
Mecz z Zagłębiem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 21 zł (ulgowy 17 zł), a każde dziecko do lat 13 ma prawo do biletu za symboliczną złotówkę (dzieciom starszym - od 13. do 18. roku życia - przysługuje bilet uczniowski w cenie 15 zł w przedsprzedaży). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.
 
Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl
 
Uwaga! Kasy na Stadionie Wrocław czynne od
 środy, 26 października w godzinach 10-18.
Sobota, 5 listopada ( dzień przed meczem z Zagłebiem) 10-16

Spotkanie 15. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zagłębiem Lubin odbędzie się w niedzielę, 6 listopada, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław. 
 
Do zobaczenia!
 

Zobacz również