Wydarzenia

LV Bet nominowany do Nagród Bukmacherskich

2022-01-21 15:00:00
Sponsor główny Śląska Wrocław, firma LV Bet, został nominowany do Nagród Bukmacherskich 2021. Gratulujemy i trzymamy kciuki!
Eksperci branży zakładów bukmacherskich z portalu LegalniBukmacherzy.pl po raz kolejny przyznali nominacje do polskich „Nagród Bukmacherskich”. Statuetki za rok 2021 zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 25 stycznia w Warszawie. LV Bet otrzymał 3 nominacje w bardzo prestiżowych kategoriach. Nasz partner może także zwyciężyć w kolejnej kategorii, dzięki głosowaniu na nagrodę użytkowników.
 
Tegoroczna gala „Nagród Bukmacherskich” ponownie odbędzie się w ramach uroczystego wydarzenia stacjonarnego, które będzie jednocześnie okazją do spotkania przedstawicieli legalnych w Polsce firm bukmacherskich. Jest to powrót do takiej konwencji, ponieważ poprzednia edycja odbyła się w formule online ze względu na ograniczenia związane z pandemią. W tegorocznej edycji aż 3 nominacje przypadły LV Bet. Doceniona została obsługa klienta oraz oferty na esport i żużel.

Razem z ogłoszeniem tegorocznych nominacji wystartowało także głosowanie na nagrodę użytkowników. Zachęcamy do głosowania na naszego partnera. Na stronie z możliwością wyboru ulubionego bukmachera, można także zapoznać się z argumentacją do wszystkich nominacji.

Zobacz również