Wydarzenia

Magiera: Nie przegraliśmy przez sędziego

2017-09-09 20:17:00
Nie wszystko dzisiaj hulało tak, jakbyśmy tego chcieli. To nie jest tak, że zagramy dokładnie tak, jak sobie to narysujemy przed meczem – mówił po dzisiejszym spotkaniu Jacek Magiera, trener legionistów.
Jacek Magiera: Prowadziliśmy do przerwy 1:0, choć Śląsk miał optyczną przewagę. Po przerwie sześć minut zadecydowało o tym, że gospodarze wygrali. Sędzia chyba zgadywał, czy Hlousek zagrał ręką, bo jestem przekonany, że nie mógł tego widzieć. To była zbyt pochopna decyzja. Nie przegraliśmy jednak tego meczu przez sędziego. Przegraliśmy przede wszystkim przez brak koncentracji. Popełnialiśmy też bardzo proste błędy. Nie wszystko dzisiaj hulało tak, jakbyśmy tego chcieli. To nie jest tak, że zagramy dokładnie tak, jak sobie to narysujemy przed meczem. 
 
Pracuję najlepiej jak potrafię. To właściciel klubu decyduje, kto jest trenerem. Ma prawo zatrudniać, ale też zwalniać. Nie obawiam się jednak tego, że zostanę zwolniony po tej porażce.
 
Mamy wiele kontuzji o podłożu mechanicznym. Czerwiński ma złamaną nogę, podobnie Guilherme. Kucharczyk cierpi na stłuczenie. Czekam na tych zawodników z utęsknieniem. Nie płaczemy jednak, że nie mamy ich w składzie. Zawsze walczymy o najwyższe cele. Dzisiejszy skład był w stanie wygrać to spotkanie.
Autor: Adam Matysiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również