Wydarzenia

Mecze PKO Ekstraklasy bez kibiców

2020-03-10 11:00:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym przez koronawirusa decyzją organów administracyjnych mecze PKO BP Ekstraklasy do odwołania będą rozgrywane bez udziału publiczności. Piątkowe spotkanie Śląska z Rakowem odbędzie się bez kibiców.
Mecz Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa odbędzie się wedle terminarza, w piątek, 13 marca, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław. Spotkanie zostanie rozegrane jednak bez obecności kibiców. Decyzja służb podyktowana jest troską o zdrowie uczestników imprez masowych oraz walką z rozprzestrzeniającym się wirusem.
 
Kolejne spotkanie WKS-u na wrocławskim stadionie, z ŁKS-em, ma zostać rozegrane w drugim tygodniu kwietnia (dokładna data nie jest jeszcze znana). Na razie nie wiadomo, czy wówczas kibice będą już mogli wziąć udział w meczu na trybunach. Gdy odpowiednie decyzje zosatną podjęte, Klub niezwłocznie o nich poinformuje. Na razie mecze Ekstraklasy do odwołania odbywać się będą bez kibiców.

Spotkania drugiej drużyny Śląska Wrocław oraz zespołów Akademii Piłkarskiej, rozgrywane na stadionie przy ul. Oporowskiej 62, również będą odbywać się bez udziału publiczności.

Poniżej informacje w sprawie zwrotów biletów na mecz z Rakowem. O rekompensatach dla karnetowiczów poinformujemy w odrębnym komunikacie. Jest to spowodowane brakiem pewności, ile meczów zostanie rozegranych bez kibiców.
 
ZWROT BILETÓW
 
BILETY
 
Jeśli zakupiłeś bilet na spotkanie z Rakowem Częstochowa:
 
- możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny biletu
 
- możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu przelewem na podany numer konta
 
Osoby. które zakupiły bilet on-line przez stronę www.bilety.slaskwroclaw.pl, nie muszą zgłaszać się po zwrot mailowo lub do kas. Środki zostaną im zwrócone na konto z serwisu przelewy24 w tygodniu po meczu z Rakowem.
 
 
VOUCHERY
 
Jeśli posiadasz voucher na mecz z Rakowem Częstochowa (płatny):
- ważność vouchera zostaje przedłużona do końca sezonu 2019/20 (będzie mógł zostać wymieniony na bilet wyłącznie pod warunkiem ponownego rozgrywania meczów z udziałem publiczności)
 
SEKTORY VIP SILVER
 
Jeśli posiadasz bilet VIP do Strefy Silver na spotkanie z Rakowem Częstochowa:
 
1. Możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15), aby:
 
- otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny zakupionego biletu VIP
 
2. Możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy: kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu VIP przelewem na podany numer konta,
 
W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt na adres: vip@slaskwroclaw.pl
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również