Wydarzenia

Nabór do Akademii - Dołącz do Śląska!

2017-09-05 12:00:00
Akademia Piłkarska Śląska Wrocław rusza z kolejnym naborem. Dołącz do jednego z największych ośrodków szkoleniowych na Dolnym Śląsku!

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

 
Akademia Piłkarska Śląsk Wrocław ma ugruntowaną pozycję w kraju. Drużyny młodzieżowe systematycznie osiągają sukcesy i dostarczają młodych piłkarzy do kadry I zespołu WKS-u. To kluczowy projekt dla naszego klubu i obok sukcesu sportowego I drużyny jest celem strategicznego rozwoju na najbliższe lata.
 Kogo szukamy?

 
Aktualnie Akademia organizuje kolejny nabór. Na trening zapraszamy chłopców urodzonych w latach 2009-2012. Młodzi adepci piłki nożnej zaprezentują swoje umiejętności przed naszymi trenerami, a najlepsi zostaną włączeni w szeregi naszej Akademii.
 

Kiedy?

 
Zajęcia odbędą się 12 i 14 września 2017 na boisku przy ulicy Oporowskiej 62 we Wrocławiu. Szczegóły:
 

Trening dla roczników 2009 i 2010:

Data: 12.09.2017
Godzina: 17:30
Miejsce: Stadion Piłkarski ul. Oporowska 62.
 

Trening dla roczników 2011 i 2012:

Data: 14.09.2017
Godzina: 17:30
Miejsce: Stadion Piłkarski ul. Oporowska 62.
 
Naszym zawodnikom zapewniamy najlepsze warunki do rozwoju. Współpracujemy z największymi klubami w Polsce w zakresie szkolenia młodzieży. Oferujemy program szkolenia oparty na wiedzy doświadczonych trenerów. Czekamy na Ciebie!

UWAGA!

W dniu naboru proszę być na stadionie 30 minut wcześniej, żeby się spokojnie przebrać. Proszę również zaopatrzyć młodego piłkarza w odpowiedni strój sportowy. Testy odbędą się bez względu na pogodę. W przypadku deszczowego dnia prosimy, aby chłopiec miał także ortalion.

Kontakt: kdomagalski@slaskwroclaw.pl
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również