Wydarzenia

Nowy numer "Wokół Śląska"!

2020-02-20 15:00:00
Do sprzedaży trafił pierwszy w nowym roku numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy oraz inne niespodzianki.

Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ.
 
Okładka pierwszego numeru sezonu 2020 roku:W najnowszym numerze przygotowaliśmy dla Was wywiad z Jakubem Łabojką. Środkowy pomocnik opowiada o łatce "pracusia", która przylgnęła do niego ze względu na podejście do treningów oraz wielu dodatkowych aktywności - joga, praca motoryczna, kurs trenerski. W lutowym wydaniu czeka jednak znacznie więcej ciekawej lektury! Mamy dla Was m.in. walentynkowy materiał, w którym piłkarze WKS-u opowiadają o swoich miłościach i związkach, tekst o trenerach akademii, w przeszłości reprezentujących Śląsk w roli piłkarzy, czy artykuł na temat bohaterów drugiego planu szatni Trójkolorowych, czyli fizjoterapeutach Radosławie Żabskim i Krzysztofie Bukowskim. I tym razem nie zabraknie opinii ekspertów - Robert Skrzyński, Michał Zachodny i Jan Mikoś podzielili się swoimi przewidywaniami na wiosenne zmagania zielono-biało-czerwonych. Jak zwykle "Wokół Śląska" to także unikatowe materiały historyczne - tym razem Krzysztof Mielczarek przybliża nam postać Adama Matyska, a w rubryce "Śląsk w Europie" dwumecz z Dundee United sprzed kilkudziesięciu lat. Swoje stałe miejsce w magazynie mają również kibice, który w lutowym wydaniu opisują swoją charytatywną działalność oraz kibicowską pielgrzymkę na Jasną Górę. Do tego nowe łamigłówki, informacje i statystyki dotyczące najbliższych rywali Wojskowych, plakat, najlepsze zdjęcia i kadra I drużyny. W skrócie - dużo dobrego czytania i... nie tylko! Miłej lektury!

To kolejny numer  "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego zachęcamy do lektury i dzielenia się z nami swoimi opiniami oraz uwagami na profilu Facebook magazynu TUTAJ. Dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:


Punkty sprzedaży, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- FanShop #Oporowska
- Fanshop #NaStadionie, przy wejściu na Stadion Wrocław od ul. Królewieckiej
- mecze Śląska na Stadionie Wrocław
- Kolporter CH Magnolia Park,
- Kolporter Pasaż Grunwaldzki, 
- Kolporter CH Borek,
- Kolporter GH Sky Tower, 
- Kolporter Auchan Hubska
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również