Wydarzenia

Nowy numer "Wokół Śląska"!

2020-06-18 13:00:00
Do sprzedaży trafił kolejny numer magazynu „Wokół Śląska”. Po przerwie w rozgrywkach miesięcznik wraca z wydanie specjalnym. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy oraz inne niespodzianki.

KUP "WOKÓŁ ŚLĄSKA" ON-LINE TUTAJ
 
Okładka najnowszego numeru:W najnowszym numerze sporo miejsca poświęciliśmy wyjątkowym wydarzeniom, jakie przeżyliśmy za sprawą pandemii koronawirusa. Brakowało meczów, ale kibice Śląska byli nie mniej aktywni jak podczas sezonu, organizując szereg akcji wspierających medyków w walce z wirusem. W nowym numerze znajdziemy podsumowanie wszystkich akcji (kibiców i klubu), wiele zdjęć oraz wywiad z Przemysławem Piwowarskim, prezesem Stowarzyszenia Wielki Śląsk, pełniącym również rolą koordynatora ds. kontaktów z kibicami w klubie.

Majowo-czerwcowe wydanie obficie zapełniły również treści dotyczące drużyny WKS-u oraz zmian w klubie. W wywiadze numeru można przeczytać długą rozmowę z Dino Stiglecem, chorwackim obrońcą, który opowiada o sile charakteru i swoim bardzo udanym jak do tej pory pobycie we Wrocławiu. Kibiców czeka również sporo czytania o nowych sekcjach wrocławskiego klubu - piłce nożnej kobiet oraz esporcie. W środku znajdziemy również artykuł o awansie rezerw Śląska na szczebel centralny, informacje o najbliższych przeciwnikach, kadrę Trójkolorowych, informacje o nowościach w sklepie on-line, łamigłówki oraz stałe rubryki jak "Śląsk w Europie" (w której przeczytamy o bojach z Realem Sociedad) oraz "Historia" (sylwetka Zygmunta Droździoka, talentu zatrzymanego przez kontuzję. Przypominamy również najlepsze eksponaty z #ArchiwumKibica, stworzonego przez klub wraz z fanami podczas przerwy w rozgrywkach oraz przedstawimy terminarz dalszych rozgrywek PKO Ekstraklasy. W skrócie - czeka Was dużo dobrego czytania i... nie tylko! Miłej lektury!

To kolejny numer  "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego zachęcamy do lektury i dzielenia się z nami swoimi opiniami oraz uwagami na profilu Facebook magazynu TUTAJ. Dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

W związku z pandemią sklepy stacjonarne Śląska Wrocław na razie pozostają zamknięte do odwołania. Magazyn można kupować w sklepie on-line oraz salonach Kolportera. Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:


Punkty sprzedaży, w których obecnie kupisz „Wokół Śląska”: 
- Kolporter CH Magnolia Park,
- Kolporter Pasaż Grunwaldzki, 
- Kolporter CH Borek,
- Kolporter GH Sky Tower, 
- Kolporter Auchan Hubska
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również