Wydarzenia

Ojrzyński: Pokazaliśmy serce do gry

2014-10-03 21:10:00
Spotkanie Podbeskidzia Bielsko-Biała ze Śląskiem Wrocław na pomeczowej konferencji ocenił również trener gospodarzy Leszek Ojrzyński.

Leszek Ojrzyński: Plan był na 3 punkty, ale trzeba uszanować ten jeden. Graliśmy z bardo dobrą drużyną. I to graliśmy dobrze. Goniliśmy wynik, pokazaliśmy serce do gry. W poprzednich meczach, było za dużo momentów, gdy nie było u nas widać tego serca. Dziś to wystarczyło do jednego punktu. Wynik mógł być zwycięski dla gości, jak i dla nas. Teraz przerwa na kadrę. Kolejny mecz mamy u siebie, są dwa tygodnie na przygotowania.

 

Po ostatniej przerwie na kadrę doznaliśmy trzech porażek, ale nie byliśmy gorsi w żadnym meczu. Nawet przy 0:3 z Górnikiem Zabrze. Trener martwi się jak drużyna jest dużo słabsza od rywali, a tak nie było. Gdy, tak jak np. z Jagiellonią - sami strzelamy sobie bramki - nie możemy wygrywać. Trzeba wyszarpać każdy punkt, to pierwsza runda, ale zostało coraz mniej meczów i trzeba ostro pracować. W czasie poprzedniej przerwy reprezentacyjnej chyba za dużo balowaliśmy, albo za ciężko pracowaliśmy. Bo byliśmy przez pewien czas najlepszą drużyną w lidze, a po tej przerwie - najgorszą, jeśli chodzi o zdobycz punktową. Teraz jest już nowy miesiąc i będzie lepiej.

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również