Wydarzenia

Okiem Bukmachera przed meczem Śląska z Wisłą

2015-04-28 12:35:00
Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego piłkarskiej Ekstraklasy. W meczu przyjaźni Śląsk Wrocław zmierzy się z Wisłą Kraków. Obie ekipy mają już zapewniony awans do rundy finałowej, ale nie mogą zlekceważyć najbliższego spotkania. Trwa bowiem walka o miejsce w najlepszej czwórce, gwarantujące korzystniejszy układ gier w rundzie mistrzowskiej. Kto okaże się lepszy we Wrocławiu?

Jak typują bukmacherzy? 

Zdaniem bukmacherów STS w czasie spotkania Śląska Wrocław z Wisłą Kraków obie drużyny strzelą bramkę. Najbardziej prawdopodobny wynik według analityków to 1:1. Kurs na Śląsk Wrocław wynosi 2.30, na Wisłę Kraków 2.96, natomiast na remis 2.95. Oznacza to, że najwięcej można wygrać stawiając na drużynę z Krakowa - za każde postawione 100 złotych można wzbogacić się o 259,6 złotych. 

 

 

Jak obstawiają kibice? 

Ostatni mecz Śląska Wrocław zakończył się zwycięstwem przeciwników. Lech Poznań pokonał drużynę z Wrocławia 2:0. Obstawienie takiego wyniku zaowocowało wysokimi wygranymi - przykładowo jeden z graczy postawił na Lecha 200 złotych na kuponie Maxi - Kombi i zgarnął 3 100 złotych. Faworytem klientów STS była zwycięska drużyna - Lech Poznań. Stawiało na niego 70% kibiców z Wrocławia i 84% z całej Polski. Na Śląsk Wrocław przyjęto odpowiednio 13% i 5% zakładów. 

 

Najbliższe spotkanie Śląska Wrocław z Wisłą Kraków zapowiada się niezwykle emocjonująco - obstawiający mecze w punktach STS nie wskazują ewidentnego faworyta. Patrząc na typy klientów STS można przypuszczać, że mecz zakończy się remisem. Brak rozstrzygnięcia typuje 51% kibiców z Wrocławia i 56% kibiców z całej Polski. Na zwycięstwo Śląska do tej pory postawiło 45% graczy, natomiast w całym kraju odsetek ten wynosi 30%. 

 

 

Co jeszcze warto obstawić? 

Już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie wielki finał Pucharu Polski, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Lechem Poznań. Niezwykle prestiżowe wydarzenie zasługuje na godną ofertę. W nocy z soboty na niedzielę będziemy świadkami bokserskiej walki stulecia, w której Floyd Mayweather zmierzy się z Mannym Pacquiao. Przez cały tydzień dostępna będzie oferta na trwające Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym, a już w piątek inauguracja Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie elity. Szykuje się fantastyczny, sportowy tydzień.

 

Autor: STS, Fot. STS

Zobacz również