Wydarzenia

Ostatni test zaliczony

2020-08-22 16:00:00
Rezerwy Śląska Wrocław pokonały Odrę Opole 2:1 w ostatnim sparingu przed startem 2. ligi. Trójkolorowi pokonali kolejnego silnego przeciwnika w trakcie okresu przygotowawczego i z podniesioną głową mogą rozpocząć drugoligowe rozgrywki.
Wrocławianie mieli za sobą udane sparingi z Zagłębiem Sosnowiec i GKS-em Bełchatów. Ostatnim sprawdzianem przed startem sezonu 2. ligi był mecz z Odrą Opole. Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla zespołu z Opola, który objął prowadzenie już w 14. minucie. Wrocławianie zdołali jednak wyrównać jeszcze przed przerwą. W 42. minucie do siatki trafił zawodnik testowany, a asystę zaliczył Patryk Caliński. 

W drugiej części gry przez długi czas żaden z zespołów nie potrafił przechylić szali na swoją stronę. Ostatecznie w 82. minucie udało się to wrocławianom. Po podaniu Szymona Krocza, decydującą bramkę zdobył Filip Michalski. Trójkolorowi dowieźli korzystny wynik do końca i udanie zakończyli okres przygotowawczy. W niedzielę, 30 sierpnia zmierzą się na Oporowskiej ze Skrą Częstochowa w pierwszej kolejce 2. ligi. 


Odra Opole - Śląsk II Wrocław 1:2 (1:1)

Bramki: 42' zawodnik testowany, 82' Michalski

Skład Śląska: Frasik - Caliński (63. Głowieńkowski), Poprawa, Kucharczyk, Wypart, Młynarczyk, Lewkot, zawodnik testowany (60. Szymański), Kotowicz (70. Jarzębowski), Krocz, zawodnik testowany (60. Michalski)
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również