Wydarzenia

Pawłowski: Dobra reklama ekstraklasy

2018-05-04 20:10:00
- Obie drużyny zaprezentowały ciekawe widowisko. I my, i Cracovia, chcieliśmy grać ofensywnie. To była dobra reklama ekstraklasy - powiedział Tadeusz Pawłowski po remisie 3:3 w Krakowie.
Tadeusz Pawłowski: Myślę, ze obie drużyny zaprezentowały dobre widowisko. I my, i Cracovia chcieliśmy grać ofensywnie. Sądzę, że udanie zaczęliśmy i zagraliśmy bardzo dobre 35 minut. Graliśmy piłką, mieliśmy sytuacje. Potem trochę nas „przytkało”, straciliśmy koncept i za mało utrzymywaliśmy się przy piłce. Cracovia błyskawicznie, bo chyba w trzy minuty, strzeliła dwa gole.

W drugiej połowie był cios za cios. Cieszę się, że wyglądało to ofensywie, bo skoro graliśmy mecz dwóch drużyn, którym już nic nie grozi, to warto było pokazać taki futbol. Uważam, ze to była dobra reklama dla ekstraklasy.

Gra Pałaszewskiego była bardzo poprawna. Wyszedł pierwszy raz w wyjściowym składzie i musiał mierzyć się z trudnym rywalem, bo Cracovia ma dobry fizycznie zespół, z wieloma silnymi i wysokimi zawodnikami. Maciek stanął na wysokości zadania. Jak na początek wyglądało to dobrze. Będziemy próbować dalej. Było nieźle, a może być jeszcze lepiej.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Joanna Wietrzyńska

Zobacz również