Wydarzenia

Pawłowski: Szanuję ten punkt

2014-10-03 21:00:00
Spotkanie w Bielsku-Białej podsumował na pomeczowej konferencji Tadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław.

Tadeusz Pawłowski: Ciężki mecz, według mnie - piłkarsko byliśmy lepsi. Podbeskidzie włożyło w to spotkanie dużo walki. Strzeliliśmy dwie piękne bramki. Straciliśmy -  po błędach defensywy. Ja wiem, że tu nie jest łatwo, dlatego szanuję ten punkt. Mamy 20 punktów i gramy dalej. Mieliśmy bardzo dobre momenty, mieliśmy też troszkę błędów. Gramy w każdym meczu o zwycięstwo, staramy się grać w pilkę. Jestem zadowolony, mamy dwa tygodnie przerwy, podleczymy się w tym czasie, Sebastian Mila pojedzie na kadrę. Pracujemy dalej.

 

Doceniłem dobrą formę Ostrowskiego w poprzednich meczach, a właściwie częściach meczów, na które wchodził. Niewystawienie go dzisiaj byłoby złym posunięciem ze względów psychologicznych. Zagrał na przyzwoitym poziomie, mimo że nie strzelił i nie wypracował żadnego gola - zagrał poprawnie. Szanuję każdego zawodnika z kadry i wiem, że każdy będzie potrzebny.

 

Karol Angielski - który dziś miał swój ligowy debiut - ma predyspozycje do gry w ekstraklasowym zespole. Rozmawiam z nim, mówiłem, że krok po kroku będzie lepiej. Trochę czekał na ligowy debiut, ale się doczekał. Pracujemy indywidulanie z juniorami, i myślę, że będziemy z mieli z Karola dużo pociechy. 

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również