Wydarzenia

Pich: Powinniśmy więcej dominować

2018-04-20 20:35:00
- Mówiłem Marcinowi, że powinien podać do mnie w jednej z kontr w drugiej połowie. Mieliśmy okazje w drugiej połowie na 3:1 i powinniśmy wykorzystać, by było spokojniej - tłumaczy Robert Pich na gorąco po spotkaniu Bruk-Bet vs. Śląsk (1:2).
Robert Pich: Każdy mecz teraz jest ciężki, bo wszyscy walczą o utrzymanie. Wiedzieliśmy, że łatwo dzisiaj na pewno nie będzie. Szkoda, że w drugiej połowie bardziej nie dominowaliśmy i nie strzeliliśmy trzeciego gola. A były ku temu okazje. Nie udało się i do końca musieliśmy drżeć o wynik, bo w ostatnich minutach Nieciecza miała bardzo dobre szanse. Uważam, że Kuba Słowik wybronił nam to zwycięstwo.

Mówiłem Marcinowi, że powinien podać do mnie w jednej z kontr w drugiej połowie. Od początku akcji byłem sam i myślę, że takie sytuacje muszą się kończyć bramkami. Mogło być 3:1 i byłby większy spokój. A tak to mogliśmy stracić gola w ostatniej minucie i bolałoby to strasznie. Na pewno Marcin chciał strzelić po raz trzeci, ale nie udało się. Ważne, że utrzymaliśmy prowadzenie, choć gra nie była idealna. Ale mamy pierwszą wygraną na wyjeździe i mam nadzieję, że teraz będziemy grać lepiej, a także więcej dominować w meczach.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również