Wydarzenia

Piłkarskie walentynki

2020-02-14 09:00:00
Jak się poznali, od kiedy są razem, w jaki sposób spędzają dzień św. Walentego? Piłkarze Śląska opowiadają o swoich miłościach, związkach i planach na 14 lutego.
Israel i Gema

Jak się poznali: Mieszkaliśmy w tym samym mieście i poznaliśmy się jeszcze w dzieciństwie. Gema jest najważniejszą osobą w moim życiu, na równi z moją rodziną. To także moja największa opoka. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłem mieszkania w innym kraju niż Hiszpania i bez jej wsparcia nie zdecydowałbym się na przyjazd do Wrocławia.
Od kiedy razem: Zaczęliśmy być parą, gdy mieliśmy po 17 lat. Niedługo minie dekada razem!
Walentynki: Myślę, że w tym roku Walentynki będą wyglądały inaczej, bo Gema z powodu studiów będzie musiała zostać w Hiszpanii, ale jestem przekonany, że dla nas będzie to wyjątkowy dzień, nawet jeśli będziemy musieli spędzić go oddzielnie.

 
Damian i Wiktoria

Jak się poznali: 10 czerwca 2011 roku zostaliśmy zaproszeni na urodziny naszej wspólnej przyjaciółki. Wtedy jeszcze się nie znaliśmy. Oczywiście dzięki przyjaciółce mieliśmy o sobie wzjamenie sporo informacji. Ciagle byłem zabiegany, treningi, wyjazdy na obozy, mecze - to nie sprzyjało, by spotkać się całą paczką. W końcu tego dnia oboje pojawiliśmy się na urodzinach. Po pierwszym spojrzeniu wiedzieliśmy, że to jest to. Brzmi jak z filmu, ale tak było. Wspominam ten dzień całkiem zabawnie ze względu na nasze rozmowy i żarty, ale był on dla mnie na pewno wyjątkowy.
Od kiedy razem: Wspomniane urodziny to był 10 czerwca 2011 roku. Jesteśmy więc już ze sobą od niemal 9 lat. Pobraliśmy się we wrześniu 2019 roku.
Walentynki: Zwykle wybieramy się razem na kolację. Mówią, że przez żołądek do serca i może coś w tym jest! Zwykle są też kwiaty, drobny prezent, wspólny seans filmowy. Traktujemy ten dzień trochę jak rocznicę, że kolejne walentynki spędzamy razem.

 
Robert i Karin

Jak się poznali: Z Karin poznaliśmy się w jednym z barów w Bańskiej Bystrzycy, jednak ja kojarzyłem ją już wcześniej, ponieważ trenowała lekkoatletykę i zdarzało się, że miała treningi obok naszego boiska. 
Od kiedy razem: Jesteśmy razem od dziewięciu lat, w tym trzy i pół roku po ślubie. Moja żona jest wspaniała i wkłada całe serce w to, aby nasza rodzina była szczęśliwa. 
Walentynki: Spędzamy je rodzinnie, w domu, ale jeśli pojawia się taka możliwość, to wychodzimy do restauracji na dobrą kolację.Kamil i Klaudia

Jak się poznali: Kiedy przyjechałem do Wrocławia trenować w szkółce FC Wrocław Academy. Obok tej szkółki miałem swoją szkołę i mój znajomy dobrze znał Klaudię. Wyszliśmy razem na kolację, poznaliśmy się i wszystko zaczęło się dobrze układać. Tak jest do dziś, mieszkamy razem, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Od kiedy razem: Poznaliśmy się, gdy miałem 14 lat. Jesteśmy ze sobą od 8 lat, więc już dosyć długo, ale wiem, że będzie więcej! 
Walentynki: Spontaniczne. Zdarzy się wyjście do kina, czasem któreś z nas przygotuje kolację. W każde walentynki dajemy sobie jakiś drobiazg. Nie duży prezent, bo nie o to chodzi, tylko małą rzecz, która pokazuje, że pamiętamy o sobie.

 
Daniel i Dominika

Jak się poznali: Poznaliśmy się na przystanku autobusowym w centrum miasta. Pogadaliśmy chwilę, a później Dominika napisała do mnie na naszej klasie, co tylko pokazuje, jak dawno temu to było!
Od kiedy razem: Jesteśmy ze sobą już od 11 lat, a w czerwcu będziemy mieli drugą rocznicę ślubu. Pobraliśmy się w 2018 roku.
Walentynki: Nie mamy jakichś wymarzonych walentynek, ani stałych corocznych planów. Najważniejsze jest, by po prostu wspólnie spędzić czas. Dzielenie ze sobą jak największej liczby chwil to coś, na czym najbardziej nam zależy.Udanyych Walentynek i wiele miłości na co dzień życzy Śląsk Wrocław!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również