Wydarzenia

Powstanie Grupa Kreatywna Śląska Wrocław

2016-07-15 08:00:00
Kibice WKS-u wraz z klubem utworzą Grupę Kreatywną Śląska Wrocław - ustalono na spotkaniu przedstawicieli klubu z fanami wrocławskiej drużyny.
W skład której wejdą kibice chcący aktywnie uczestniczyć w życiu codziennym klubu oraz wspierający swoimi pomysłami i zaangażowaniem codzienną działalność WKS-u.

O utworzeniu grupy zdecydowano na czwartkowym spotkaniu w siedzibie klubu przy ulicy Oporowskiej. W sali VIP przedstawiciele klubu (Radosław Bąk - dyrektor marketingu oraz Wojciech Błoński - dyrektor sportowy) wraz z zebranymi kibicami rozmawiali o aktualnej sytuacji w klubie, możliwościach rozwoju i problemach jakie towarzyszą najpopularniejszej drużynie w regionie. Pytań - a także wyczerpujących odpowiedzi - nie brakowało.

Omówiono również pomysł powołania do życia nowego stowarzyszenia kibiców - dyskusja na ten temat rozwinie się z pewnością na następnym spotkaniu. A ono już niedługo, bo termin ustalono na czwartek 28 lipca, również na godzinę 18:00, w budynku klubowym przy ul.Oporowskiej. Do zobaczenia!
Autor: WKS Śląsk Wrocław

Zobacz również