Wydarzenia

Punkt informacyjny #NaStadionie

2020-06-25 09:30:00
Po ponad trzech miesiącach na trybuny Stadionu Wrocław wracają kibice. Dla wszystkich, którzy wybierają się na spotkanie z Cracovią przygotowaliśmy punkt informacyjny, mieszczący się w FanShopie #NaStadionie.
Mecze rundy finałowej odbywają się w specjalnym reżimie sanitarnym, z ograniczoną liczbą dostępnych miejsc na trybunach, a bilety sprzedawane są tylko on-line. Kontrola kibiców odbędzie się już na samym wejściu, przy kołowrotkach.
 
W przypadku jakichkolwiek problemów i pytań, zapraszamy fanów do FanShopu #NaStadionie, zlokalizowanym pd strony ul. Królewieckiej. Będzie tam można otrzymać pomoc i np. sprawdzić swoje miejsce na stadionie. Oraz - oczywiście - zakupić pamiątki, odzież i gadżety Śląska Wrocław. A tylko kupując oficjalne produkty wspierasz swój klub!
 
Ochrona, w przypadku gdy kibicowi nie zadziała bilet podczas weryfikacji przy kołowrotku, ale ma go wystawiony na ten konkretny mecz, może wpuścić taką osobę na stadion. Jednak jeśli kibic posługuje się kartą kibica, nie do zweryfikowania przez ochronę, a karta nie działa na kołowrotku - musi odesłać go do FanShopu w celu sprawdzenia. Osobom takim przygotowane zostanie potwierdzenie dla ochrony, że karta jest poprawna, a kłopoty sprawia kołowrotek.
 
Mecz z Cracovią rozpocznie się o godz. 19, bramy stadionowe otwarte zostaną 1,5 godziny wcześniej, o 17:30.  Przy wejściu do FanShopu obowiązywać będzie (jak na terenie całej imprezy masowej) obowiązek utrzymywania dystansu społecznego (2m), a w samym sklepie przebywać będzie mogła ograniczona liczba osób. Szczegółowe zasady podane dotyczące całego spotkania zostały podane w oddzielnym komunikacie, z załączonym regulaminem.
 
Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa, zdrowego rozsądku i stosowanie się do zaleceń, a w razie problemów - zgłaszanie się do przedstawicieli klubu oraz służb porządkowych. Wróćmy na trybuny bezpiecznie!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również