Wydarzenia

Raport kartkowy przed meczem w Poznaniu

2021-02-21 08:55:00
Przeciwko Lechowi w Poznaniu Śląsk będzie sobie musiał radzić bez zawieszonego Marcela Zylli. Do gry wrócić może za to Mark Tamás.
Podczas ostatniego meczu z Wisłą piłkarze Śląska obejrzeli trzy żółte kartki. Jedną otrzymał Dino Stiglec, a dwie Marcel Zylla. Dla młodzieżowca były to kolejne trzecie i czwarte napomnienia w sezonie. Z tego względu Marcel dołącza do grona tych zawodników WKS-u, którzy w tym sezonie musieli odcierpieć przymusową absencję.

Ze względu na nadmiar kartek pauzowali wcześniej wspomniany Stiglec oraz - ostatnio - Mark Tamás. Węgier nie mógł zagrać z Wisłą, ale przeciwko Lechowi trener może brać go pod uwagę przy ustalaniu składu i kadry na niedzielny mecz.

Przeciwko Kolejorzowi szczególnie na baczności muszą się mieć dwaj obrońcy Śląska - Maciej Wilusz i Piotr Celeban - oraz napastnik, Fabian Piasecki. Wszyscy z nich mają na koncie trzy "żółtka" i kolejne będzie oznaczać jedno spotkanie przerwy.
 
Spotkanie Lech vs. Śląsk w niedzielę, 21 lutego, o godz. 17:30 w Poznaniu.
 
Pełna lista kartkowiczów Śląska Wrocław w tym sezonie: 
 
Żółte kartki:
1 - Szymon Lewkot, Matus Putnocky, Waldemar Sobota, Lubambo Musonda, Michał Szromnik, Mariusz Pawelec, Robert Pich, Patryk Janasik
2 - Israel Puerto, Krzysztof Mączyński, Maciej Pałaszewski
3 - Maciej Wilusz, Piotr Celeban, Fabian Piasecki
4 - Mark Tamás, Marcel Zylla
5 - Dino Stiglec
 
Czerwone kartki:
1 - Dino Stiglec, Marcel Zylla
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również