Wydarzenia

Raport kartkowy przed meczem z Lechią

2018-04-29 15:53:00
Po zawieszeniu wraca Kosecki, ale na baczności musza się mieć niemal wszyscy stoperzy WKS-u - zapraszamy na raport kartkowy przed meczem z Lechią Gdańsk.
Śląsk ma za sobą drugie z rzędu zwycięskie spotkanie. W pokonanym polu została tym razem drużyna z niecieczy, z którą WKS musiał radzić sobie bez zawieszonych Jakuba Koseckiego i Sito Riery. Hiszpan w związku z karą, którą otrzymał za zachowanie w 31. kolejce, nie zagra już do końca sezonu. "Kosa" wraca do gry już na starcie z Lechią Gdańsk, swoim byłym klubem.

W Niecieczy trzech piłkarzy Tadeusza Pawłowskiego zostało napomnianych żółtymi kartonikami: Tim Rieder, Robert Pich i Maciej Pałaszewski. Żaden z nich nie był na szczęście zagrożny absencją. Dla Riedera była to już jednak trzecia kara w sezonie, a to oznacza, że kolejna skutkować będzie przymusową pauzą. W podobnej sytuacji są również dwaj inni stoperzy: Piotr Celeban i Igors Tarasovs. Siedem "żółtek" ma na koncie Marcin Robak.

W drużynie Lechii na poniedziałkowe starcie zabraknie Stevena Vitorii. Obrońca w meczu z Cracovią zobaczył czwartą żółtą kartę w sezonie. Zagrożnieni są Nunes i Chrzanowski. 

Mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk w poniedziałek, 30 kwietnia, o godz. 18. Bilety TUTAJ.

 
Pełna lista kartkowiczów w tym sezonie: 

Śląsk Wrocław:

Żółte kartki:
1 - Dragoljub Srnić, Boban Jović, Konrad Poprawa, Djorde Cotra, Sebastian Bergier, Jakub Słowik, Maciej Pałaszewski
2 - Łukasz Madej, Michał Mak, Mateusz Lewandowski, Robert Pich
3 - Piotr Celeban, Igors Tarasovs, Tim Rieder
4 - Kamil Vacek, Augusto
5 - Mariusz Pawelec, Michał Chrapek
6 - Arkadiusz Piech
7 - Marcin Robak
8 - Jakub Kosecki
9 - Sito Riera
 
Czerwone kartki:
1 - Igor Tarasovs, Augusto, Sito Riera
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również