Wydarzenia

Raport kartkowy przed meczem z Lechią

2018-11-29 13:30:00
Robi się niebezpiecznie! Po raz pierwszy w tym sezonie aż czterech graczy Śląska będzie zagrożonych przymusową pauzą. Prezentujemy raport kartkowy przed spotkaniem z Lechią Gdańsk.
W ostatnim spotkaniu wrocławianie zdobyli jeden punkt, ale zarobili aż cztery żółte kartki. Jedną z nich zobaczył Augusto, który pod tym względem jest w obecnym sezonie rekordzistą WKS-u. Portugalczyk ma już na koncie sześć indywidualnych napomnień.

Pozostałe trzy "żółtka" przyznane wrocławianom w meczu z Cracovią, obejrzeli zawodnicy do tej pory mający na koncie dwie kartki. To oznacza, że cała trójka - czyli Robak, Radecki i Cotra - dołącza do Cholewiaka i wszyscy oni musza się mieć na baczności. Dla każdego z nich kolejne napomnienia oznaczać będzie mecz przymusowej pauzy.

W szeregach Lechii na spotkanie ze Śląskiem z gry właśnie za nadmiar żółtych kartek wyłączony jest Nunes. Zagrożeni zawieszeniem są z kolei Fila i Łukasik

Mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

Spotkanie Śląsk - Lechia w piątek, 30 listopada, o godz. 18 na Stadionie Wrocław. Bilety TUTAJ.

 
Pełna lista kartkowiczów w tym sezonie: 

Śląsk Wrocław:

Żółte kartki:
1 - Farshad Ahmadzadeh, Kamil Dankowski, Maciej Pałaszewski, Mariusz Pawelec, Arkadiusz Piech, Robert Pich, Wojciech Golla
2 - Piotr Celeban, Michał Chrapek, Jakub Łabojko, Łukasz Broź
3 - Mateusz Cholewiak, Djordje Cotra, Marcin Robak, Mateusz Radecki, 
6 - Augusto

Czerwone kartki:
1 - Augusto, Mateusz Cholewiak, Arkadiusz Piech
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również