Wydarzenia

Raporty statystyczne po #LPOŚLĄ

2021-02-22 09:00:00
Prezentujemy statystyki oraz raport fitness po spotkaniu Śląska Wrocław z Lechem Poznań. W stolicy Wielkopolski gospodarze zwyciężyli 1:0.
Drugi raz z rzędu zawodnikiem z największym pokonanym dystansem był Mathieu Scalet. Pomocnik przebiegł 12.02, co było najlepszym wynikiem wśród wszystkich piłkarzy z obu zespołów. Podobnie jak w meczu z Wisłą najwięcej sprintów w drużynie Śląska wykonał Bartłomiej Pawłowski (14). Najwyższą prędkość maksymalną osiągnął z kolei Lubambo Musonda (33,29 km/h).
 
Najwyższy wynik w kategorii InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy, osiągnął Mariusz Pawelec (286). Za plecami obrońcy znaleźli się Matus Putnocky (262) oraz Waldemar Sobota (256). Wspomniany Pawelec zaliczył najwyższą skuteczność podań (91%) oraz wygranych pojedynków (12/15 (80%). Odzyskał też najwięcej (9) piłek.
 
W statystykach drużynowych Lech zaliczył więcej strzałów, wyższe posiadanie piłki, lepszą skuteczność podań i więcej sprintów. Śląsk przebiegł więcej kilometrów, wykonał więcej szybkich biegów, miał lepszą skuteczność pojedynków, dryblingów i odbiorów.
 

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczu TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również