Wydarzenia

Raporty statystyczne po #POGŚLĄ

2020-02-16 12:00:00
Śląsk zremisował w Szczecinie z Pogonią 0:0 w pierwszym wyjazdowym meczu w 2020 roku. Przedstawiamy raport fitness i statystyki z tego spotkania.
Czyste konto to zawsze zasługa całej drużyny, ale największą z niego satysfakcję mają obrońcy i bramkarz. I to właśnie oni zebrali wczoraj najwięcej punktów według InStat Index. Pod tym względem najlepszy był Matus Putnocky z wynikiem 334, a za nim Diego Żivulić (299) i Dino Stiglec (272). Dla porównania najlepszy z Portowców, Jakub Bartkowski, zakończył mecz z wynikiem 285 InStat Index.

Pod względem biegania znów wyróżnili się ci sami dwaj zawodnicy, któzy notowali najlepsze wyniki również w poprzednim spotkaniu WKS-u z Lechią. Również w Szczecinie najdłuższy dystans pokonał bowiem Michał Chrapek (11,84 km), a najszybciej biegał Przemysław Płacheta (maksymalnie 32,49 km/h). Nasz skrzydłowy zaliczył też wczoraj aż 31 sprintów, niemal dwa razy więcej niż drugi pod tym względem zawodnik. Lubambo Musonda "spintował" (czyli biegł szybciej niż 25,2 km/h) szesnaście razy, a Jakub Bartkowski - piętnaście.

Statystyki z meczu potwierdzają również lepszy występ linii defensywnej Śląska, która zaprezentowała się pewnież niż przeciwko Lechii. Najwyższą skuteczność pojedynków osiągnął Diego Żivulić 90%, a najwięcej wygrał ich Piotr Celeban (13/20). Żivulić był również najcelniej podającym zawodnikiem WKS-u. Najwięcej udanych odbiorów zaliczył z kolei Lubambo Musonda.

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również