Wydarzenia

Raporty statystyczne po #POGŚLĄ

2020-09-20 13:00:00
Wrocławianie ponieśli pierwszą porażkę w sezonie. W Szczecinie musieli uznać wyższość miejscowej Pogoni. Prezentujemy statystyki i raporty fitness z tego spotkania.
Przeciwko Pogoni najwięcej kilometrów w zespole WKS-u pokonał Robert Pich (11,48 km), a ponownie najwięcej spritnów zaliczył Piotr Celeban (14). Najwyższą prędkość osiągnął z kolei Bartłomiej Pawłowski (32,82 km/h), dla którego był to debiut w barwach Śląska.

Najwyższy wskaźnik InStat Index, prezentujący efektywność piłkarzy na boisko, miał Maciej Pałaszewski (274). 22-letni pomocnik po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się w wyjściowym składzie i mimo porażki może swój występ zaliczyć do udanych. Wyróżnił się szczególnie w statystyce podań, które posyłał z 92% skutecznością (33/36). Wysoki InStat Index osiągnęli też środkowi obrońcy - Wojciech Golla (254) i Mark Tamás (245). Dwaj stoperzy zaliczyli najwyższą skuteczność pojedynków - Polask 63%, a Węgier 75%.

Najwięcej dryblingów (3/3) wykonał Robert Pich, najwięcej odbiorów zaliczył Pałaszewski (3), a strzałów oddał Erik Exposito. Wracający do gry Hiszpan pojawił się na murawie na statnie dwadzieścia minut i zdążył oddać cztery uderzenia w kierunku bramki Portowców.

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również