Wydarzenia

Raporty statystyczne po #ŚLĄLPO

2020-06-29 12:30:00
Po remisie 2:2 w meczu z Lechem Poznań prezentujemy raporty statystyczne i fitness, będące kolejnym dowodem na wyrównany poziom gry obu drużyn.
Pod względem statystyk biegowych spotkanie Śląska z Lechem było niezwykle wyrównane. Wrocławianie pokonali ponad trzy kilometry więcej, ale w wyliczeniach sprintów czy szybkiego biegu różnice były niezwykle minimalne. Indywidualnie wyróżnili się Krzysztof Mączyński i Przemysław Płacheta. Pierwszy przebiegł najwięcej - 11,10 km - a drugi był najszybszy - 33,17 km/h i 19 sprintów.
 
W statystyce InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy, najwyższy wynik osiągnął zawodnik Lecha, Jakub Moder (349). W szeregach wrocławian najlepsi byli Israel Puerto (309) i Mączyński (301).
 
Po kilku meczach, w którym skuteczność pojedynków Puerto oscylowała w okolicach 70%, tym razem Hiszpan osiągnął doskonały wynik 94%! Z 17 stoczonych indywidualnych pojedynków, stoper Śląska przegrał tylko jeden. Najlepszą skuteczność podań (39/49, 80%) osiągnął Lubambo Musonda, który zaliczył też zdecydowanie najwięcej odbiorów - 8. Najwięcej strzałów oddał Przemysław Płacheta (6), a najwięcej celnych Robert Pich oraz Kamil Dankowski (2).
 

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również