Wydarzenia

Rezerwy kontra rezerwy

2019-10-30 17:00:00
Przed nami spotkanie 14. kolejki trzecioligowych rozgrywek. Rezerwy Śląska Wrocław zmierzą się przy Oporowskiej z rezerwami Górnika Zabrze.
Śląsk II po serii gorszych spotkań wrócił na właściwe tory. Po zwycięstwie na własnym boisku z MKS-em Kluczbork, przyszła pora na wyjazd do Zielonej Góry, gdzie zespół trenera Piotra Jawnego rozprawił się z miejscową Lechią (3:2). Teraz wrocławianie zagrają przy Oporowskiej z rezerwami Górnika Zabrze. 

Rezerwy zespołu z Zabrza z 17 punktami na koncie zajmują dopiero 12. miejsce w trzecioligowej tabeli. W poprzedniej kolejce Górnik przegrał na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 1:4. Zabrzanie wyróżniają się na tle ligi jeśli chodzi o ofensywę. Zdobyli jak do tej pory 26 bramek i są pod tym względem najlepsi w całych rozgrywkach. 

W drużynie Górnika występuje Aleksander Paluszek. Jeszcze w poprzednim sezonie był częścią zespołu Śląska, który zdobył wicemistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów. Paluszek wystąpił jak do tej pory we wszystkich trzynastu meczach III Ligi i zdobył dwie bramki.

Spotkanie Śląsk II - Górnik II zostanie rozegrane w czwartek, 31 października o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Oporowskiej 62. Bilety na ten mecz będą kosztować 10 złotych i można je będzie zakupić w kasach stadionu na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą wejść na trybuny za darmo. Na naszym kanale YouTube przeprowadzimy transmisję na żywo z tego spotkania.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również