Wydarzenia

Śląsk II jedzie do Dzierżoniowa

2015-11-20 14:30:00
Druga drużyna Śląska Wrocław w sobotę rozegra swój kolejny mecz w gr. dolnośląsko-lubuskiej III ligi. Podopiecznych Arkadiusza Batora czeka delegacja w Dzierżoniowie.

Śląsk II Wrocław w sobotę zagra w Dzierżoniowie z miejscową Lechią. Początek spotkania w czubie tabeli III ligi został zaplanowany  na godz. 13. Dla podopiecznych Arkadiusza Batora będzie to drugi z sześciu meczów wyjazdowego maratonu jaki czeka ich na starcie rundy rewanżowej.

 

Rezerwy WKS-u obecnie plasują się na 5. miejscu w tabli gr. dolnośląsko-lubuskiej III ligi. Na swoim koncie mają 32 punkty zdobyte dzięki 9 zwycięstwom i 5 remisom. Do tej pory drugi zespół zielono-biało-czerwonych w delegacji rozegrał 6 meczów, w których zanotował 3 zwycięstwa, 2 remisy i poniósł jedną porażkę.

 

Najbliższy rywal Śląska II w ligowej hierarchii znajduje się obecnie o jedną lokatę wyżej.  Lechia w tabeli zajmuje 4. miejsce, ale na swoim koncie ma tyle samo punktów co WKS. W meczach przed własną publicznością dzierżoniowianie radzą sobie bardzo dobrze. Wygrali 6 takich starć, zanotowali 1 remis i ponieśli zaledwie 1 porażkę.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również