Wydarzenia

Śląsk razem z marką Poszetka

2021-12-23 13:20:00
Kolejna nowość w ofercie sklepu Śląska Wrocław. Klub razem z polską marką Poszetka stworzył ekskluzywny krawat z włoskiej wełny.
Połączenie klasyki z nowoczesnością, starannie wykonane wzornictwo i najpiękniejsze barwy świata - tak w skrócie można opisać efekt współpracy klubu z firmą Poszetka. W sprzedaży pojawił się wyjątkowy krawat z włoskiej wełny, wykonany z najwyższą dbałością o każdy detal. Krawat stanowi idealne dopełnienie ubioru dla wymagającego mężczyzny, ceniącego wysoką jakość i unikalny styl.

Poszetka to rodzinna polska marka, która powstała z pasji do zapomnianego dodatku, jakim do niedawna była poszetka. Obecnie oferta jest znacznie szersza, w jej skład wchodzą również inne ręcznie szyte dodatki jak krawaty, muchy, fulary, a także dopracowane i stale poszerzane linie odzieżowe: marynarki, płaszcze, spodnie, koszule. Łączy je jedno - autorskie projekty i bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Obecnie Poszetka.com posiada trzy sklepy stacjonarne - w Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu, w których dostępna jest usługa made to measure (dla kobiet jak i mężczyzn).Kibiców Śląska zapraszamy do stacjonarnego salonu, który niedawno Poszetka otworzyła we Wrocławiu. Sklep mieści się przy ul. Św. Mikołaja 73-76. Szczegóły pod numerem telefonu: 797 311 694 oraz adresem mailowym: wroclaw@poszetka.com.

Nowy produkt jest efektem współpracy dwóch silnych marek, które łączy przywiązanie do tych samych wartości. Dbałość o detale, niebanalny design oraz polskie rzemiosło to nasza definicja najwyższej jakości.

Do sprzedaży trafił krawat męski w trójkolorowej kolorystyce z zachowaniem stonowanych odcieni o matowym wykończeniu. Na odwrocie obecna jest żakardowa metka z herbem WKS-u. Krawat doskonale wpisze się w codzienne stylizacje, pozwalając w nienachalny sposób okazać swoje przywiązanie do ukochanego klubu. Polecamy zawiązać węzłem prostym 4 in hand.


W zestawie eleganckie, sygnowane pudełko prezentowe.

Szerokość w szpicu: 8cm. Długość: 150cm.

Cena: 199zł.

Skład: 100% czysta, włoska wełna. Ręcznie szyty w Polsce.

Krawat dostępny jest on-line na stronie sklep.slaskwroclaw.pl oraz FanShopach #NaStadionie (otwarty pon-pt 12-17, soboty 10-14) i Fanshopie #Oporowska (otwarty pon-pt 10-17, soboty 10-14). Nie zwlekaj, zobacz ofertę już dziś i wybierz coś dla siebie lub Twoich bliskich. Wesołych Śląsk!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również